Vianočná besiedka

Dňa 18.12.2014 sme na našej škole organizovali Vianočnú besiedku. Je to akcia, ktorá sa tu stala tradíciou. Je to čas, kedy sa stretneme všetci spolu a pripomenieme si, prečo vlastne slávime tento najkrajší sviatok v roku.
Postupne nám jednotlivé triedy od najmenších po najväčších žiakov zaspievali vianočné koledy a zarecitovali vianočné básne, krátke  divadielka, ktoré si pripravili spolu so svojimi triednymi učiteľmi. Taktiež sme si spolu zaspievali vianočné koledy a neustále pripomínali ten krásny a tak očakávaný sviatok.
Súčasťou vianočného programu bola aj prezentácia našich žiakov tretiakov a štvrtákov, ktorí sa podieľali na projekte „Poďme  zažať  hviezdy“. Predstavili  sa  nám  s programom  a prezentáciou  plnou  fotiek  a  aktivít, ktorá bola prezentovaná na stretnutí v spoločnosti  Embraco v Spišskej Novej Vsi, ktorá bola vyhlasovateľom projektu.
V závere tejto besiedky sme si vzájomne pripomenuli aj prichádzajúci Silvester a privítanie Nového roka, ktorý je spojený s rozličnými oslavami. Stretneme sa všetci spoločne až po prázdninách, oddýchnutí a plní síl do ďalšej  práce.