Vianočná besiedka

Ani sme sa nenazdali a už je tu opäť adventný čas, čas blížiacich sa vianočných sviatkov. Sú to sviatky lásky, pokoja, rodinnej pohody, obdarovania a darčekov. Predposledný školský deň pred zimnými prázdninami očakávali naši žiaci veľmi netrpezlivo. V ten deň 21.12.2016 sa konala Vianočná besiedka, ktorá sa stala na našej škole tradíciou. Žiaci spolu s nami,  svojimi učiteľkami, niekoľko týždňov pred Vianocami pripravovali program, ktorým chceli potešiť nielen svojich spolužiakov, ale aj nás. A to sa im skutočne podarilo. Vianočne vyzdobená trieda vítala všetkých žiakov aj učiteľov.  Vianočnú náladu umocňovali žiaci spevom kolied, básňami  a tancom . Príjemná vianočná atmosféra, radosť a dobrá nálada sa niesla celým vianočným programom. Na záver si žiaci spoločne zaspievali Tichú noc a popriali pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok.

Spišské Vlachy

Žehra