Turnaj v malom futbale – šk. rok 2013/2014

Dňa 20. mája 2014 sa v Spojenej škole internátnej v Spišských Vlachoch konal turnaj v malom futbale žiakov I. stupňa.

Futbalového turnaja sa zúčastnila aj naša škola a vybratí boli piati chlapci z tretieho ročníka. Všetkých zúčastnených, žiakov našej školy, Spojenej školy internátnej a MŠK Tatran Spišské Vlachy rozdelili do štyroch družstiev. Pri športových aktivitách sa žiaci spoznávali a skamarátili sa. Mažoretky povzbudzovali všetky družstvá.

Výherné družstvá dostali tričká a každý aktívny žiak bol odmenený sladkou odmenou. Slniečko nás celý deň povzbudzovalo svojimi hrejivými lúčmi. Konané podujatie bolo veľmi príjemné a už teraz sa tešíme na ďalšie plánované školské turnaje v malom futbale.