Spievanky – súťaž v speve – šk. rok 2013/2014

Každoročne  sa  na  našej  škole  koná  súťaž  v speve  pod  názvom „Spievanky“, ktorá  sa  konala  dňa  16. apríla  2014. Súťaž  je  medzi  žiakmi  veľmi  obľúbená. Žiaci  sa  s chuťou  a odhodlaním  učia  nové  ľudové  piesne, len  aby  sa  mohli  čo  najlepšie  a najúspešnejšie  prezentovať  na  tejto  súťaži. Účasť  žiakov  je  vždy  veľká, lebo  sú  zanietení  speváci. Hudobná  výchova  je  jedným  z predmetov, ku  ktorému  naši  žiaci  inklinujú.
Žiaci  súťažili  v dvoch  kategóriách  mladších  a starších  žiakov. V prvej  kategórii  súťažili  žiaci  z prvých  a druhých  ročníkov. V druhej  kategórii  žiaci  tretích  a štvrtého  ročníka. V každej  kategórii  boli  vyhlásené  tri  miesta. Každé  miesto  bolo  odmenené  malou  vecnou  odmenou. A tú  sú  výsledky  a žiaci, ktorí  si  zaslúžili  umiestnenie  a ceny  na  stupňoch  víťazov.

VYHODNOTENIE:
I. KATEGÓRIA: