Škola v prírode – máj 2017

V termíne 15. 05. 2017 do 19. 05. 2017 sa 22 našich žiakov zúčastnilo školy v prírode v Monkovej doline, Belianske Tatry, hotel Magura. Žiakom, ako i pedagógom sa hotel veľmi páčil a taktiež strava bola výborná. Naši žiaci zažili veľa zábavy a netradičných aktivít: jazda po Ždiari Vláčikom Maguráčikom, veľa prechádzok v prírode, poznávanie dediny Ždiar, masáže v masážnych kreslách, hrali sa v guľôčkovom bazéne, na detskom ihrisku s hojdačkami a preliezkami a na lúke. Večer sme pozorovali nočnú oblohu a uskutočnili sme strašidelný nočný pochod lesom a pyžamový večierok. Taktiež sme navštívili múzeum Ždiarsky dom a suveníry, kde sme si kúpili niečo na pamiatku. Vlastnoručne sme si ugrilovali špekáčiky, ktoré nám potom preto tak veľmi chutili  :-) . Dokonca si žiaci našli nových kamarátov z dediny Ždiar. Izby detí boli pekné, žiaci v nich svedomite udržiavali čistotu a poriadok. Práve najčistejšiu izbu, ako i víťazov športových aktivít, sme ocenili v predposledný deň večer. Bolo nám tam tak dobre, že sme sa pomaly ani nechceli vrátiť späť domov  :-)  .