Krajská súťaž vo vybíjanej mladších žiačok špeciálnych základných škôl – šk. rok 2013/2014

Dňa  24.04.2014  sa v Spojenej  škole  internátnej  v Spišských  Vlachoch  uskutočnila  krajská  súťaž  vo  vybíjanej  mladších  žiačok  špeciálnych  základných  škôl. Súťažilo  sa  v dvoch  kategóriách  mladších  a starších  žiačok. V prvej  kategórii  sa  zúčastnili  žiačky  Spojenej  školy  internátnej  zo  Spišských  Vlách, Markušoviec, Košíc  a Rudňan. V druhej  kategórii  súťažili  dve  družstvá  žiačok  Spojenej  školy  internátnej  zo  Spišských  Vlách a  Základnej  školy, SNP  13  v Spišských  Vlachoch.

Na  začiatku  bol  príhovor  pani  riaditeľky  školy  Mgr. Moniky  Koperdákovej, potom  nasledovalo  oboznámenie  s pravidlami  a priebehom  súťaže  ako  aj  samotný  turnaj. Po  prebehnutí  turnaja  nasledovalo  vyhodnotenie  v jednotlivých  kategóriách.

Vyhlásenie  výsledkov  a odovzdanie  diplomov, medailí  a víťazného  pohára  sa  uskutočnilo  za  asistencie  pani  riaditeľky  Mgr. Moniky  Koperdákovej. Žiaci  získali  za  svoje  výkony  aj  balíček  sladkých  dobrôt  a školských  pomôcok.

Vyhodnotenie  VÝSLEDKOV:

I.                   KATEGÓRIA: