Karneval – 2014

Dňa 31. januára 2014 sa na našej škole uskutočnil karneval. Žiaci si dali záležať na príprave kostýmov a masiek. Karnevalu sa zúčastnili žiaci z tried I.C, I.Dšp., II.A, II.B, III.A, III.B a IV.A.

Na začiatku karnevalu Mgr. Anastázia Nováková privítala všetky masky a za doprovodu hudby sa nám všetky masky predviedli. Pani učiteľky, ktoré tvorili porotu mali možnosť prezrieť si masky a v priebehu karnevalu vybrať tri najkrajšie masky a kostýmy. Potom sa nám všetky masky z jednotlivých tried predstavili a nasledovalo spoločné fotenie po triedach.

Vyhlásili sme súťaž „O najlepšieho tanečníka“, ktorá bude vyhodnotená v závere karnevalu. Potom nasledovala voľná zábava na hudobné hity. Žiaci si trošku oddýchli od tanca a zasúťažili si. Víťazi získali sladké a vecné odmeny. Súťaženie aj tanec sa deťom veľmi páčil.

Po súťažiach sme vyhlásili tri najkrajšie masky, ktoré získali diplomy. Keďže pekných masiek bolo veľa, rozhodli sme sa vybrať ďalšie tri masky a ich snahu oceniť vecnými aj sladkými cenami.

Vyhodnotenie:
1. miesto: Lukáš Klempár – II.B
2. miesto: Magdaléna Mižigárová – IV.A
3. miesto: Fabián Horváth – II.B
4. miesto: Stanislav Dunka – II.B
5. miesto: Dezider Horváth – II.B
6. miesto: Anna Girgová – III.A

Cenu za najlepšiu tanečníčku získala Milena Mižigárová z III.A triedy.

Nasledovala tombola, pri ktorej si každý žiak vyžreboval číslo a pani učiteľky žrebovali čísla z košíčka, ak sa čísla zhodovali, žiaci získali vecné ceny.
Po tombole sme karneval ukončili a deti sa vracali domov s novými a peknými zážitkami z karnevalu a zo spoločne strávených chvíľ.