Divadelné predstavenie – Prešov – 26.03.2015

Dňa 26.marca 2015 sme sa zúčastnili divadelného predstavenia pod názvom „Pán Keby“ v divadle A. Duchnoviča v Prešove. Už samotná cesta autobusom do Prešova bola pre niektorých žiakov veľkým zážitkom, keďže menší žiaci cestovali autobusom prvýkrát. Po príchode do divadla sme sa usadili a netrpezlivo sme čakali, kedy sa už predstavenie začne.

Predstavenie bolo interaktívne, keďže herci komunikovali a zapájali samotných žiakov do jeho deja a samotného priebehu rozprávky. Herci boli zábavní, zaujímaví, veselí a kostýmy pestré a rôznorodé. Také živé a pestré predstavenie sa žiakom veľmi páčilo. Bolo obohatené aj o tanec a spev, čo naši žiaci privítali a ocenili aj potleskom.

Môžem povedať a zhodnotiť, že v tomto divadle sme neboli po prvýkrát a že predstavenie sa nám veľmi páčilo a žiakov veľmi zaujalo a pobavilo. Určite budú na neho dlho spomínať, rovnako ako na tie predchádzajúce. Cesta domov bola pre žiakov zase úžasným zážitkom obohateným novými zážitkami z kultúrneho divadelného predstavenia.