Deň matiek – 13. máj 2013

Niet krajšieho mesiaca na prejav úcty a lásky matkám, materstvu, ako je máj. Matka je vždy svetlom nášho života. Vždy je najväčšou nádejou, majákom, ktorý nás usmerňuje v neraz búrlivých vodách života.
S týmto mesiacom sa spája krásny sviatok – DEŇ MATIEK. Mama. Pri tomto slove si každý z nás predstaví svoju mamičku. Milú, starostlivú , ktorá prebdela nejednu noc pri našej postieľke a ofúkla boľačku. Bola si to ty, mama, ktorá si nás pritúlila, zovrela v náručí, keď nám bolo ťažko. Bola si to ty, mama, ktorá si sledovala prvé naše krôčiky a vedela dať slovám najkrajšiu podobu. Tvoje boli vždy najláskavejšie, plné nehy.
Dňa 13. mája 2013 sme uskutočnili oslavy Dňa matiek v ZŠ SNP 13 Spišské Vlachy. Za vydarenú akciu patrí poďakovanie všetkým vyučujúcim. Kladný ohlas zaznel aj z radov rodičov.

Milé mamičky, babičky!
Dovoľte mi, aby som Vám v dnešný slávnostný deň popriala veľa zdravia, šťastia a spokojnosti do ďalších rokov. Za všetkých vyučujúcich sa s Vami rozlúčime slovami:
Za krásu Vašich sŕdc, za nežnosť venovanú deťom, za voňavé koláče na nedeľnom stole, za všetky obyčajné veci premenené na zázraky – veľké ďakujeme.

Comments are closed.