Deň matiek 10.05.2017

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Tento rok si Deň matiek pripomenieme v nedeľu 14. mája.

Byť mamou, či už fyzickou alebo duchovnou je najkrajšie povolanie v živote každej ženy. Matka a otec, ktorí privítajú na svete nový život, tým spolupracujú s Bohom na veľkom diele stvorenia. Toto poslanie je krásne a náročné zároveň.

Deň matiek a kultúrny program pri príležitosti tohto sviatku sa na našej škole uskutočnil dňa 10. mája 2017 o 12:30 hodine v detašovanom pracovisku v Žehre. Žiaci si s pomocou triednych učiteliek a učiteľov pripravili krásny program plný básničiek, pesničiek a scénok, ktorým chceli svojim mamičkám poďakovať za všetko, čo pre nich každý deň robia. Pripravili a vyrobili si aj krásne darčeky, ktorými svoje mamičky obdarovali.

Deň matiek je špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás v živote urobili. Ďakujeme všetkým mamám za ich lásku a obetavosť a želáme im, aby boli ich srdcia naplnené vždy dobrom, radosťou, nádejou a aby vždy prinášali do našich životov lásku.

Krásny deň matiek milé mamičky.