Beseda so správcom Národného parku Slovenský raj

Dňa 24. 2. 2017 sa uskutočnila beseda so  správcom Národného parku Slovenský raj  pánom Františkom Divokom. Beseda bola zameraná na staršie deti našej školy, preto sa jej zúčastnili druháci, tretiaci a štvrtáci. Beseda trvala dve vyučovacie hodiny a bola pre žiakov ako i pre pedagógov veľmi zaujímavá a poučná. Dozvedeli sme sa, prečo sa nesmie vypaľovať tráva, ako vplýva znečistenie ovzdušia a pôdy na zdravie ľudí. Prednášajúci nám tiež pustil video s krásnym dokumentárnym filmom o Slovenskom raji. Taktiež nám púšťal zvukové nahrávky hlasov zvierat, ktoré žiaci hádali. Na záver  rozdal sprievodný materiál pre žiakov i učiteľov. Beseda sa všetkým veľmi páčila a všetci zúčastnení sa dohodli na ďalšom stretnutí na jar.