Beseda s príslušníkom PZ

Dňa 18. 01. 2019 sa konala pre žiakov prvého a druhého ročníka beseda pod názvom ,,Záškoláctvo“. Nadporučík Miroslav Nižňanský sa zameral na nedbalú školskú dochádzku a mnohé príčiny záškoláctva.
Počas besedy si žiaci utvrdili to, čo už vedeli a dozvedeli sa aj veľa nových faktov o následkoch záškoláctva pre nich a pre celé ich rodiny. Presvedčili sa, že pravidelná dochádzka do školy nie je len v záujme ich rodičov, ale mala by byť v záujme každého žiaka, pretože škola prináša všetkým nové vedomosti, zručnosti a návyky a pripravuje ich na ďalší život v spoločnosti.
Za poučné slová prednášajúcemu z Obvodného oddelenia Policajného zboru Spišské Vlachy nadporučíkovi Miroslavovi Nižňanskému veľmi pekne ďakujeme. Takáto beseda by sa mala uskutočňovať nie len pre žiakov našej školy, ale aj pre ich rodičov.